O nas

Cześć, nazywam się Stephen i mieszkam w Polsce od 2006 roku. Pracowałem w szkole językowej w Warszawie, jednak zawsze chciałem otworzyć własną szkołę językową. Moją misją jest podniesienie poziomu znajomości języka angielskiego w Polsce i współpracowanie z zespołem, który uczy z pasją. To dlatego postanowiłem otworzyć szkołę językową Language Inspiration w 2007 roku. Sukcesywnie nasza Firma zaczęła się rozrastać i dzisiaj możemy pochwalić się swoimi oddziałami zarówno w Łukowie, jak i w Siedlcach, Kosutach (Stanin), Starych Kobiałkach oraz w Warszawie - gdzie prowadzimy zajęcia dla Firm. Współpracujemy również z przedszkolami, w których od najmłodszych lat uczymy dzieci języka angielskiego oraz systematycznie prowadzimy lekcje przez Internet. Aktualnie w naszym zespole pracuje 10 osób. Szkoła językowa Language Inspiration uczy j. Angielskiego oraz j. Francuskiego z możliwością rozszerzenia oferty o j. Włoski, Hiszpański oraz Niemiecki. W naszej ofercie znajduje się również możliwość nauki j. Polskiego dla obcokrajowców.

Nauczamy od 2007 roku!

Dlaczego My?

Angielski z Anglikami
Dobre przygotowanie do egzaminów FCE i CAE
Każdy poziom nauczania
Doświadczenie od 2007 roku
100% zdawalności matury
Dogodne lokalizacje

Nasz zespół

Stephen

Cześć! Języki to moja pasja! Kiedy po raz pierwszy uczyłem angielskiego w Etiopii w 1999 roku, stwierdziłem, że to jest dokładnie to, co chcę robić w życiu. Studiowałem zarządzanie, skończyłem studia magisterskie na wydziale stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim oraz posiadam wykształcenie pedagogiczne. W pracy łączę wszystkie swoje umiejętności - jako założyciel naszej prestiżowej szkoły zapewniam wszystkim uczniom i pracownikom wsparcie, przyjazne warunki do nauki oraz rozwój osobisty, a postępy naszych słuchaczy w posługiwaniu się językiem obcym dają mi wielką satysfakcję. Jeśli interesuje Cię coś więcej niż tylko gramatyka i sprawdziany koniecznie musisz do nas dołączyć!

Paddy

Cześć! Mam na imię Paddy. Pochodzę ze Szkocji, z Glasgow. Moja rodzina pochodzi z północno-zachodniej Irlandii, gdzie też mieszkałem przez kilka lat. Studiowałem historie i socjologie na Uniwersytecie w Glasgow. Ukończyłem kurs CELTA w Berlinie, który umożliwił mi pracę w Language Inspiration od Października 2019. Uczę ludzi w każdym wieku - od przedszkola po dorosłych. Zawsze staram się, aby moi uczniowe czuli się komfortowo i swobodnie na lekcjach, co umożliwia im efektywną naukę języka angielskiego. Jeśli myślisz o rozpoczęciu nauki języka, nie wachaj się. Dołącz do nas już dziś!

Nicole

Cześć! Mam na imię Nicole. Pochodzę ze środkowej części Anglii, Stoke-on-Trent. Od zawsze lubiłam uczyć - w szczególności angielskiego. Mam dużo doświadczenia w tej dziedzinie, ponieważ uczyłam angielskiego przez 3 lata w Hiszpanii. Przeprowadziłam się do Polski niedawno i tu kontynuuję swoją prace zawodową. Kocham uczyć ludzi w każdym wieku, dzieci jak i dorosłych. Jestem zachwycona pracą w Language Inspiration.

Iwona

Cześć, nazywam się Iwona, pracuję w Language Inspiration od roku. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach na kierunku zarządzanie finansami i rachunkowość. Dzięki nabytej w szkole wiedzy, doskonale sprawdzam się na stanowisku sekretarki. Mam bardzo dobry kontakt z klientami i w każdej chwili służę pomocą. Jeżeli myślisz o nauce jeżyka angielskiego nie czekaj, nie mów że od jutra, zacznij już dziś!

Alex

Cześć! Jestem Alex. Pochodzę z Newcastle, z północno-wschodniej części Anglii. Uwielbiam uczyć się nowych języków – do tej pory studiowałam francuski oraz hiszpański. Moją pasją jest nauczanie języka angielskiego. Pierwsze doświadczenie zdobywałam pracując jako wolontariuszka z ludźmi niepełnosprawnymi w moim mieście. W Language Inspiration pracuję z ludźmi w róznym przedziale wiekowym, co pozwala mi dobrać indywidualny sposób nauczania do każdego ucznia. Stanowi to świetne doświadczenie, które sprawia, że podnoszę swoje umiejętności.

Phil

Mam na imię Phil, pochodzę z Anglii, gdzie zdobyłem wykształcenie wyższe. Moją pasją są podróże, przez całe swoje życie zwiedziłem ponad 100 krajów i pracowałem w branży turystyczno - podróżniczej przez 20 lat. Po raz pierwszy odwiedziłem Polskę w 2003r, od tamtej pory byłem w Polsce przynajmniej raz w roku nieustannie od 11 lat. Kocham ten kraj oraz ludzi, którzy w nim mieszkają. Uwielbiam uczyć ludzi w każdym wieku – od dzieci po dorosłych. Zdobywałem doświadczenie nauczając angielskiego w Ugandzie, Hiszpanii, we Włoszech oraz w Polsce. Mam nadzieję, że dołączysz do nas i przekonasz się, że nauka angielskiego wcale nie jest taka straszna.

Angielski z Anglikami

Jest to najefektywniejsza metoda nauki, którą możesz uzyskać rozpoczynając swoją przygodę z Language Inspiration. Odpowiednio dobrani nauczyciele sprawią, że lekcje będą przyjemne, a angielski "sam wejdzie do głowy". Na naszych zajęciach panują takie zasady jak: rozmowa tylko i wyłącznie w j. angielskim oraz zakaz używania smartfonów. Zapisz się na zajęcia, które odbywają się w Łukowie, Siedlcach , Kosutach (Stanin), Starych Kobiałkach oraz w Warszawie. Do zobaczenia na zajęciach!

Języki, których uczymy